Masterplanning BV       
Stationsplein 62      
3743KM Baarn       
telefoon (035) 543 0454       
fax (035) 542 1871          


Postbus 209    
3740AE Baarn  




Hier treft u onze Advieswijzer. Klik voor download.

19-nov-10

 

Persbericht
Baarn, 19 november 2010

International Assets Masterplanning gaat ASR-portefeuille Buro Cees Boeren beheren

ASR Verzekeringen draagt het beheer en onderhoud van de hypotheek- en verzekeringsportefeuille van voormalig Buro Cees Boeren uit Hilversum per direct over aan financieel dienstverlener International Assets Masterplanning uit Baarn.

International Assets heeft op verzoek van ASR Verzekeringen het beheer en onderhoud van de portefeuille van Buro Cees Boeren (BCB) per direct overgenomen. Door het faillissement van BCB afgelopen jaar moest ASR op zoek naar een geschikte partij om de belangen van de verzekeraar, maar vooral van de relaties, op passende wijze te laten behartigen. In International Assets hebben zij een geschikte partner in business gevonden.
Henk Dubbeld MBA MFP (directeur):”ons kantoor past qua profiel uitstekend bij de relaties die wij nu onder onze hoede krijgen. Met een sterke focus op hoogwaardige dienstverlening en maatwerkoplossingen bedienen wij met ons team van vakmensen al sinds 1987 relaties uit het hogere segment. Door onze brede expertise bieden wij totaaloplossingen voor relaties die op zoek zijn naar deskundig advies, professionele begeleiding en gemak. Alle diensten onder een dak via een persoonlijk accountteam. Van Inkomensplanning tot hypotheekadviezen en van individueel vermogensbeheer tot makelaardij. Met als voornaamste werkgebied het Gooi en omstreken, grofweg van Amsterdam tot Amersfoort.”

Naast de complete dienstverlening rondom hypotheken, biedt International Assets een unieke combinatie van financiële planning met individueel vermogensbeheer. In nauwe samenwerking met de vermogensbeheerders van International Assets en Antaurus profiteert de klant maximaal van de aanwezige kennis en creativiteit.

Henk Dubbeld: ”wij zullen met ons team de belangen van de relaties van BCB dienen. Open, deskundig en persoonlijk. De komende periode staat in het teken van kennismaken, inventariseren waar de behoeften liggen en het pro-actief onderhouden van de contacten.”

Bij Masterplanning zijn een tweetal voormalige werknemers van BCB in dienst. Zo is Erica Becker ruim 12 jaar lang casemanager geweest bij BCB en kent zodoende vrijwel alle relaties. Evenals collega Harro Morren (beëdigd NVM-makelaar). “En dat maakt de overgang voor de relaties van BCB wellicht iets gemakkelijker”, aldus Henk Dubbeld.

International Assets Masterplanning is tijdens kantooruren bereikbaar op telefoonnummer (035) 543 0454 of via de website www.masterplanning.nl

 


Voor meer informatie kunt u contact opnemen met:

International Assets Masterplanning BV
Henk Dubbeld MBA MFP
Telefoonnummer: 035-543 0454 of 06-54 606 800
E-mail: henk@masterplanning.nl

Geert vd Doel B Ec.
Het expiratieseizoen begint weer
Heeft u in het verleden een lijfrenteverzekering afgesloten? Dan is de kans aanwezig dat deze de komende periode gaat vrijvallen. Welke mogelijkheden zijn er en wat is passend bij uw eigen situatie? Ik kijk graag met u mee.
Harro Morren
Uw woning verkopen?
Bent u voornemens om uw woning te verkopen? Besef dan, voor zover dat nog niet het geval zou zijn, dat het makelen juist in deze tijden een vak apart is.
Henk Dubbeld MFP
Een update van onze visie 2011
Periodiek informeren wij onze relaties over onze visie op de wereld om ons heen en welke impact de ontwikkelingen kunnen hebben op hun hypotheek, verzekeringen, pensioen en vermogen of spaargelden.

Volg ons via Twitter en Linkedin of stuur ons een mail.

View Henk  Dubbeld MFP's profile on LinkedIn

Powered by Utilize Business Solutions & BrainPearls